Series
Ratings
30
Personal TasteRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0