Series
Ratings
38
Another Miss OhRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5