Series
Ratings
30
StrangerRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5