Series
Ratings
66
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The DecameronRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5