Movies
Ratings
117
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5