Titles you rated
House of the Dragon Season 2Rated ★ 1.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0