Series
Ratings
30
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0