Movies
Ratings
201
Se7enRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 1.5
TyphoonRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 2.0
DreddRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 0.5
Righteous TiesRated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0