Movies
Ratings
235- WishRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0