Movies
Ratings
880- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BossRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5