Series
Ratings
28
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 3.5- 小さな巨人Rated ★ 2.5
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0