Series
Ratings
65- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0