Series
Ratings
33
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 0.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0