Movies
Ratings
13
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 5.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Gloomy SundayRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 1.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.5
House of Flying DaggersRated ★ 5.0