Titles you rated
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 5.0
Vivid RomanceRated ★ 1.0
Taste of LoveRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Love Better Than ImmortalityRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Oh! My EmperorRated ★ 5.0
A Weaver on the HorizonRated ★ 4.5