Movies
Ratings
613
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0