Titles you rated
Legal High 2Rated ★ 4.5- 모토카레Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0