Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 3.5
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- My Tooth Your LoveRated ★ 3.0
- すいかRated ★ 5.0
- Tengu no Daidokoro Season 2Rated ★ 3.5
- No HomeRated ★ 2.5
- Takumi-kun Series -Drama-Rated ★ 0.5
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 1.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.0