Movies
Ratings
212
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.5
The SummerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Green NightRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
We are GamilyRated ★ 3.5