Series
Ratings
29
The Disguiser.Rated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 3.5
The Princess WeiyoungRated ★ 3.0
Ashes of LoveRated ★ 3.0
GuardianRated ★ 1.0
Love O2ORated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 2.5
Boss & MeRated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5