Movies
Ratings
724
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
DuelRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Chilsu and MansuRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
RakkaRated ★ 3.0