Series
Ratings
26
I AM A RUNNING MATERated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Krypto the Superdog Season 2Rated ★ 5.0
Krypto the Superdog Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Blue BoxRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 0.5