Series
Ratings
90- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5