Series
Ratings
523
The Art of SarahRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Love LifeRated ★ 4.0
The Suite Life of Zack & Cody Season 3Rated ★ 3.0
The Suite Life of Zack & Cody Season 2Rated ★ 4.0- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
We Are! Let's Get the Party STARTO!!Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.0
All's FairRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0