Series
Ratings
78
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Mad Concrete DreamsRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Everyone Else Burns Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5