Movies
Ratings
168
Big DaddyRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
WarRated ★ 2.5
New Police StoryRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
AlexanderRated ★ 2.5
In BrugesRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
The Boondock SaintsRated ★ 4.0