Movies
Ratings
307- Whispering WaterRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Love HurtsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
RRRRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
My♡PuppyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0