Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 3.0