Series
Ratings
133
Heartbreak High Season 3Rated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
The Chair CompanyRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0