Movies
Ratings
567
Children of HeavenRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 2.0
U-571Rated ★ 2.0
The GameRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 1.0
Sleepy HollowRated ★ 1.0