Movies
Ratings
1578
War MachineRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 1.5
VolcanoRated ★ 2.5
The FacultyRated ★ 3.5
FreshRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Sleep TightRated ★ 3.0
Caddo LakeRated ★ 1.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Doubting ThomasRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5