Series
Ratings
29- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Longing For YouRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0