Movies
Ratings
48
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 1.0
Say 'I Love You'Rated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
And Yet, You Are So SweetRated ★ 3.0
DevilRated ★ 1.0- Knuckle GirlRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0