Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5