Series
Ratings
74
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
Black KnightRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0