Movies
Ratings
212
50/50Rated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
A Nightingale FallingRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SéraphineRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0