Series
Ratings
36
Mr. SunshineRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Ms. PerfectRated ★ 4.5