Series
Ratings
63
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0