Titles you rated
MistyRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SoulRated ★ 2.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0