Series
Ratings
23
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5