Series
Ratings
19
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Dancing the Waltz AloneRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0