Series
Ratings
231- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- KiteRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
- 소주 랩소디Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5