Movies
Ratings
62
HancockRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
John WickRated ★ 4.0
LucyRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.5
300Rated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5