Movies
Ratings
378
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0