Series
Ratings
59- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.0
Pop Team Epic Season 2Rated ★ 3.0