Movies
Ratings
295
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 4.0
CommissionRated ★ 0.5
Terrifier 3Rated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
PARALLELRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Time LapseRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 1.5
DeadlineRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0