Movies
Ratings
22
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0