Series
Ratings
271
Toradora!Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Michiko & HatchinRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 1.0- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 0.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
Hottest CouplesRated ★ 0.5
Jinny's KitchenRated ★ 0.5- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 0.5