Movies
Ratings
157
Sky HighRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0