Series
Ratings
14
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Love Is SweetRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0